Сонячні електростанції, новобудови

У Відні мають намір зобов’язати новозбудовані житлові та навчальні будівлі встановлювати сонячні електростанції.

Про це йдеться в ініційованих керівництвом австрійської столиці поправках до будівельного кодексу.

«Нововведення покликане зробити Відень більш сучасним, дружнім для клімату і готовим до майбутнього містом», – зазначають у мерії.

Зараз установка фотоелектричної системи у Відні є обов’язковою для промислових об’єктів. Зараз влада австрійської столиці пропонує поширити правило практично на все нове будівництво.

Передбачається, що розмір фотоелектричної станції на житлових будівлях у Відні буде визначатися виходячи з можливого обсягу споживання сонячної енергії безпосередньо в будівлі.

Проект змін передбачає, що якщо установка фотоелектричної системи неможлива з юридичних, технічних або економічних причин, то об’єкт відповідного розміру все одно повинен бути зведений на іншій ділянці землі(зобов’язання не поширюється на житлові будівлі).

Відень планує запропонувати нові фінансові стимули для установки сонячних електростанцій на нових об’єктах міської нерухомості.

На додачу, у нових і реконструйованих будівлях тепер також повинні встановлюватися пункти зарядки електромобілів, або виділятися підготовлені місця для їх подальшого встановлення. Точна кількість зарядок буде регулюватися законом і залежати від того, чи є будівля житловою або нежитловою.

Джерело: EcoTown


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram