Школяр з Краматорська винайшов прилад для очищення повітря від вуглецю

Дев’ятикласник Єгор Тельнов з Краматорська винайшов прилад, який очищує повітря методом фільтрування через розчин гідроксиду барію.

Учень загальноосвітньої школи No25 посів третє місце в номінації “Інженерія” на всеукраїнському науково-технічному конкурсі “Еко-техно Україна-2020”, який пройшов у Національному технічному університеті України “КПІ” імені Ігоря Сікорського.

Прилад можна встановлювати вздовж автомагістралей та поруч з промисловими підприємствами.

Спеціальні нагороди від студентського журі, а також партнерів конкурсу 7 лютого отримав не лише юний краматорчанин, а і його вчителі. З 200 школярів, які представили на суд журі 171 проєкт, обрали 8 переможців.

“Конкурс показав дуже високий інтелектуальний і професійний рівень учасників, – розповів очільник фізико-технічного інституту КПІ та директор конкурсу Олексій Новіков. – У кожній галузі були дуже різноманітні та цікаві роботи, учні отримали професійні контакти з науковцями – думаю, вони продовжаться надалі й школярі потраплять до лав нашого університету”.

Перше місце в номінації “Інженерія” виборов 9-класник з Черкас з роботою “Модуль бортового комп’ютера для супутникових апаратів”.

Джерело: EcoTown


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram