У київському інноваційному парку Unit.City з’явиться прокат електричних самокатів. Сервіс запустить провідна європейська платформа для замовлення поїздок Bolt.

“Ми запускаємо в Україні послугу, яка користується популярністю у багатьох містах світу, – заявив регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний у ході презентації нової послуги в четвер, 21 листопада. – Електросамокати справді вирішують безліч проблем: часто пересуватися по центру міста на автомобілі досить складно, а проїхати кілька кілометрів на електросамокаті можна легко, швидко і з задоволенням”.

Майданчики з самокатами напрокат будуть знаходитися у центрі міста, як правило, поблизу транспортних вузлів і найбільш відвідуваних точок. Знайти найближчі пункти прокату можна буде у тому ж додатку, що і для замовлення автомобіля.

Послугою можуть користуватися тільки особи, які досягли 18 років, зазначають організатори. Для цього необхідно знайти самокат та розблокувати його за допомогою QR-коду у додатку, доїхати до місця призначення і залишити у будь-якому зручному і безпечному місці. “У вартість оренди електричного самоката буде входити ціна розблокування і ціна за хвилину використання, – пояснюють у компанії. – Для випадків, коли їздити планується багато і щохвилинна оплата буде невигідною для клієнта, буде встановлена ціна за оренду самоката на весь день: незалежно від кількості поїздок з картки не буде списано більше встановленої ціни”.

У парку Bolt використовуються електросамокати Segway NineBolt ES4 з максимальною швидкістю 25 км/год і запасом ходу 45 км.

До весни 2020 року сервіс буде доступний у тестовому режимі. Інформацію про плату за користування електросамокатами у Києві опублікують після повноцінного офіційного запуску проекту.

Передбачається, що ввечері співробітники Bolt будуть збирати самокати по місту і ставити їх на зарядку. “Пункт прокату електросамокатів повністю відповідає нашій ідеї побудувати еко-френдлі “місто у місті”, – зазначив СЕО Unit.City Домінік Пиоте.

Джерело: EcoTown


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram