Уранці в суботу, 28 жовтня, супутник здійснив аварійну посадку біля кінної ферми в Мічигані, на щастя, залишивши всіх неушкодженими.

Місце катастрофи належить Ненсі Мамбі-Уелк, яка повідомила про інцидент в пості і відео на Facebook. Місцеві ЗМІ Merrill оперативно з`явилися на місці події, щоб клацнути кілька чітких знімків супутника, на яких зображений бренд «SpaceSelfie», а також кілька плакатів з логотипом Samsung.

Європейська гілка компанії хотіла надіслати селфі в космос і минулого тижня для цього був відправлений супутник. За два дні він розвалився на задньому дворі сім’ї в США.

Все почалося з кампанії “SpaceSelfie”, яку Samsung розпочав, щоб підняти селфі Кари Делевінь у верхню атмосферу на Galaxy S10 5G. Інший бортовий фотоапарат повинен був сфотографувати телефон, що відображає селфі з нашою планетою і відправити їх назад на Землю.

Пізніше Samsung повідомив NBC, що посадка була запланована в обраній сільській місцевості, але несприятливі погодні умови призвели до “ранньої м’якої посадки”. Те, що Samsung називає «м’якою посадкою», призвело до двогодинному відключення електроенергії в цьому районі, оскільки спущена повітряна куля супутника впала прямо на лінії електропередач.


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram