Острів Лорд-Хау, розташований у 600 км від австралійського узбережжя, буде використовувати відновлювані джерела енергії.

На сьогодні ресурсом для генерації електроенергії є дизельне паливо. Острів отримав грант у розмірі 11,1 млн австралійських доларів від Федерального агентства з відновлюваної енергії Австралії (ARENA) і уряду штату Новий Південний Уельс.

Фінансування спрямують на забезпечення острова сонячними станціями і системами акумулювання. Масив фотовольтаїчних панелей потужністю 1,2 МВт буде працювати спільно з системою акумулювання ємністю понад 3,2 МВт•год.

Острів зможе скоротити залежність від імпортного вугілля для генерації електроенергії. Запропонована острову система об’єктів ВДЕ допоможе йому зберегти важливий статус об’єкта світової спадщини.

«Ми поставили собі за мету скоротити споживання дизельного палива на дві третини, і вважаємо, що ми не тільки досягнемо її, але і перевиконаємо», – заявили представники влади, зазначивши, що нова установка дозволить зберегти цінність острова, який входить у список об’єктів Світової спадщини.

Джерело: Kosatka.media


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram