У Китаї інженери працюють над створенням мережі вакуумних гіперзвукових поїздів Hyperloop на електроенергії згенерованій сонячними панелями та безшумними безлопатевими вітровими генераторами.

Проект розробило інженерне бюро MAD після укладання угоди з американською компанією Hyperloop Transportation Technologies, передає EcoTown з посиланням на Оbozrevatel

Автори проекту планують оснастити тунелі Hyperloop гнучкими сонячними панелями, які будуть забезпечувати електроенергією поїзди. На додачу, уздовж мережі тунелів інженери мають намір побудувати ліси безлопатевих вітряків.

Тунелі Hyperloop мають намір встановити на склопластикових опарах на відстані 7 метрів від землі. Таким чином, вакуумні гіперзвукові поїзди не заважатимуть руху міського транспорту.

«Зелений» транспорт планують інтегрувати у міську інфраструктуру. Так, на тунелях планують розбити міські городи, громадські парки та облаштувати зони відпочинку.

“Дизайн MAD показує, як штучне може зливатися з природою в рамках міської інфраструктури, яка трансформує майбутнє подорожей і здатна змінити наше розуміння громадського простору”, – зазначають у бюро.

Концепція надшвидкісного транспорту анонсована компанією Tesla у 2012 році досі не реалізована. Перший комерційний запуск компанія Virgin Hyperloop One планує здійснити у 2029 році.


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram