Індія досягла своєї мети в області сонячної енергетики на чотири роки раніше запланованого терміну, виконуючи стратегію щодо пом’якшення наслідків зміни клімату, заявив у вівторок співробітник Департаменту науки і технологій (DST).

Мета збільшення сонячних потужностей на 20 ГВт до 2022 року була досягнута на чотири роки раніше запланованого терміну в січні 2018 року, сказав радник і керівник програми зі зміни клімату Департаменту науки і технологій д-р Ахілеш Гупта.

«В цей час Індія поставила нову мету: до 2022 року збільшити сонячну генерацію до 100 ГВт», – сказав він. За його словами, Індія була однією з держав, що найменше сприяла глобальному потеплінню, але однією з найбільш постраждалих від нього. «Це глобальна тенденція щодо зміни клімату, коли найменший внесок приводить до найбільших збитків», – додав він.

Читайте також: Вперше в історії Індія вклала більше інвестицій в сонячну енергетику, ніж у вугілля

Гупта також зазначив, що підвищення температури в гімалайському регіоні є великою проблемою, що стоїть перед країною. Індія є однією з країн з найбільшою генерацією енергії з відновлюваних джерел, на її частку припадає 34,6% від загальної встановленої потужності.

Потужність вітроенергетики становить 36 625 МВт, що робить Індію четвертим за величиною виробником енергії вітру в світі. Чотири з семи найбільших сонячних парків у світі знаходяться в Індії, включаючи другий за величиною сонячний парк в Андхра-Прадеш, потужністю 1000 МВт.

За його словами, в Раджастхані будується найбільша в світі сонячна електростанція – Bhadla Solar Park, потужність якої складе 2255 МВт. Очікується, що будівництво завершиться найближчим часом.

Індія також просуває атомну енергетику як безпечне, екологічно сприятливе джерело енергії. Країна має намір збільшити потужність до 63 ГВт до 2032 року, додав Гупта.

Джерело: Kosatka.media 


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram