На території Іваничівського і Володимир-Волинського районів Волинської області планують побудувати вітрові електростанції загальною встановленою потужністю 150 МВт.

Проект реалізує ТзОВ «Вінд Павер джі ай Волинь», про це повідомляє Voladm.gov.ua.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності вищезазначеної компанії було оприлюднено управлінням екології 08 серпня 2019 року.

В рамках проекту також планують побудувати супутні об’єкти електроенергетичної інфраструктури: лінії електропередач 110 кВ, високовольтні підстанції, розподільчі пункти.

27 серпня відбулися громадські слухання за процедурою оцінки впливу на довкілля, відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» щодо планованої діяльності ТзОВ «Вінд Павер Джі ай Волинь». Слухання пройшли у приміщеннях Зарічанської та Зимнівської сільських рад, а також Іваничівської селищної ради.

Читайте також: Виробники «зеленої» електроенергії отримали 3 млрд грн виплат за липень

У слуханнях взяли участь працівники відділу ОВД управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, представники місцевої влади, представники замовника та розробника звіту з ОВД, експерти та фахівці у даній галузі та громадськість в кількості 14, 13 та 28 чоловік відповідно.

Під час слухань присутнім надали детальну інформацію щодо планованої діяльності та її ймовірний вплив на довкілля. Натомість, громади не заперечували щодо здійснення даної планованої діяльності.

Передбачається, що ВЕС, які генеруватимуть електроенергію для Єдиної енергомережі України, поліпшать енергетичний баланс області та зменшать значні технологічні втрати в процесі транспортування енергії з ТЕС, за рахунок створення додаткових генеруючих потужностей на території Волинської області.

На додачу, будівництво вітроелектростанцій нового типу також створить нові робочі місця.

Джерело: EcoTown


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram