Онлайн-платформа для систематизації та структурування ринку проектів відновлюваної енергетики GetMarket дозволить інвесторам оцінити та обрати проект, знайти виконавців різних видів робіт, а українським підприємцям – продати проект, або знайти інвестора.

Платформу створено найактивнішими консалтинговими компаніями, що працюють на ринку зеленої енергетики в Україні – Dentons, CMS Cameron McKennaNabarro Olswang, Everlegal, Baker Tilly, та ІКНЕТ.

До нас звертаються багато іноземних інвесторів із запитами на пошук та придбання проектів з певними характеристиками або ж за рекомендаціями щодо різноманітних підрядників та консультантів на проектування, будівництво під ключ електростанцій, ліній електропередач, підстанцій, тощо. GetMarketбуде чудовим місцем для того, щоб знайти відповіді на всі ці питання, — каже партнер практики енергетичних проектів міжнародної юридичної фірми CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang – Віталій Радченко.

Організатори прагнуть залучити до співпраці ключові фінансові установи. На даний момент ідею платформи готові підтримати Райффайзен Банк Аваль, Укргазбанк і Асоціація відновлюваної енергетики. Платформа GetMarket вже запущена в бетаверсії, повний запуск запланований на осінь 2019 року.

Джерело: Національний Промисловий Портал


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram