Коли чуєш новину про будівництво найвищого хмарочоса у Західній Європі, цілком логічно припустити, що зведуть його в Лондоні або в Парижі. Але ж ні, цього разу він з’явиться у Бранде, невеликому данському містечку з населенням 7 тисяч.

Місцева влада вже погодила проект. Висота майбутньої будівлі під назвою Tower & Village — 320 м. Отже, вона буде вищою за нинішнього рекордсмена — лондонський Shard, однак із мінімальною різницею — лише 10 м. З іншого боку, Ейфелева вежа здіймається над землею на 324 м.

Фото: NEW ATLAS

На презентованих ілюстраціях можна побачити, що хмарочос матиме форму скляно-сталевого прямокутника. Без якихось особливих дизайнерських вигадок. У його основі буде кілька невисоких та середніх будівель з дахами, які вкриють зеленими садами.

Фото: NEW ATLAS

Замовником будівництва є Bestseller. Зараз це велика компанія, добре відома у світі моди. А у 1975 році це була маленька швейна фабрика. І з’явилася вона саме тут, у Бранде.

Тож хмарочос має стати штаб-квартирою компанії. Але не тільки. У ньому будуть магазини, зокрема інших брендів, готелі, навчальні заклади, зони для прогулянок та соціальної взаємодії.

Цей проект — інвестиція у Бранде та сигнал для подальшого розширення. Завдяки йому про Бранде дізнаються у всьому світі.

Андрес Крог — керівник проекту

Команда Tower & Village домагатиметься сертифікації DGNB (стандарт екологічного будівництва).

Хмарочос можна буде побачити на відстані 60 км. Коли розпочнуться будівельні роботи, поки невідомо.

Джерело: Tokar.ua

Читайте також: В Іспанії будують перше в Європі «розумне» місто – Elysium City


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram