У 2019 році у Києві планують встановити 19,5 тис LED-світильників

У 2019 році на вулицях, магістралях, бульварах та мостах, прибудинкових територіях, а також у парках та скверах Києва мають намір встановити 19 500 LED-світильників.

Про це йдеться у погодженій мерією міській цільовій програмі зовнішнього освітлення столиці на 2019-2022 роки, передає EcoTown з посиланням на УНН.

“Цьогоріч у бюджеті Києва на заміну ртутних та натрієвих світильників передбачено понад 700 млн гривень, – повідомили у комунальному підприємстві електромереж зовнішнього освітлення м. Києва “Київміськсвітло”. – Запланований капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення 150-ти об’єктів”.

Як зазначають на підприємстві, модернізація дозволить підвищити рівень безпеки та забезпечить комфортне перебування киян у вечірній час на вулицях міста завдяки оновленню вуличного освітлення, зменшить енерговитрати при освітленні вулиць міста за рахунок використання енергозберігаючих технологій, створить комфортні та безпечні умови для учасників дорожнього руху.

Читайте також: Як заощадити на електроенергії?

У 2018 році на капітальний ремонт 116 об’єктів освітлення у Києві для заміни ртутних та натрієвих світильників на сучасні LEDи було витрачено 302,9 млн грн.


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram