Скоріш за все сервіс UberGREEN буде тимчасовим і експериментальним. Всі подробиці стануть відомі у день офіційного анонсу.

21 березня 2019 року, компанія Uber запустить у Києві сервіс UberGREEN. За допомогою нього можна буде викликати виключно електромобілі, передає Na chasi з посиланням на Elektrovesti.

Що відомо

За даними джерела, сервіс передбачається як тимчасовий і експериментальний — приблизно як UberBOAT минулого літа. Він не буде доступний на постійній основі. Всі подробиці можна буде дізнатися у день офіційного анонсу.

На даний момент Uber в Україні пропонує користувачам сервісу доступний uberX, комфорт-клас UberSELECT, преміум-клас UberBLACK, місткий UberVAN і сервіс доставки їжі UberEats.

Про UberGREEN

Відзначимо, що сервіс UberGREEN вже працює в декількох європейських містах, включаючи Амстердам, Лондон, Лісабон, Бухарест і Париж.

В Україні сервіс працює з червня 2016 року і доступний у семи містах: Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

Читайте також: Volkswagen Group представить 70 нових моделей електромобілів і планує випустити 22 млн електрокарів до 2030 року

Як правило, в якості основи «електричного автопарку» там використовуються брендовані Renault Zoe. Однак з урахуванням популярності в українців Nissan Leaf, можна припустити, що київська служба UberGREEN буде в більшості своїй містити саме цю модель.

Нагадаємо, що недавно Uber підняв тарифи в Лондоні, щоб на зароблені кошти змогли дозволити купити собі електромобіль. Наразі у столиці Великобританії працює близько 45 тисяч водіїв Uber. Сервіс планує, що вже до 2021 року половина з них пересяде на електромобілі, а до 2025 – усі водії виберуть екологічно чисті автомобілі.


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram