Amazon інвестує $530 млн у створення безпілотного автомобіля
Фото: aurora.tech

Онлайн-рітейлер Amazon заявив про плани створити класичний автопілот для легкових авто. 

Одна з найдорожчих компаній у світі інвестує $530 млн у Aurora Innovation, яка розвиває технології автопілота для пасажирських машин, передає EcoTown з посиланням на techno.nv.ua.

“Унікальні знання, можливості та перспективи Amazon будуть корисні для втілення нашої місії”, – написала у своєму блозі Aurora націлена на розробку програмного забезпечення для автопілота. Примітно, що стартап було засновано у 2016-му колишнім керівником програми Google з автономних машин Крісом Урмсоном. Пізніше до нього приєдналися керівник команди з автопілота Tesla Стерлінг Андерсон і глава цього ж підрозділу в Uber – Дрю Багнелл.

“Ми зустрічалися майже з кожною компанією, яка розробляє автопілот, від Детройта до Сінгапуру, але все одно повернулися до Кріса та його команди”, – писали інвестори Aurora з групи Sequoia Capital.

Amazon давно розробляє власні дрони і вже випускала інтегровані з голосовим помічником Alexa приладові панелі для авто. Відомо також про плани компанії створити невеликого автономного робота для доставки Scout, та її тестові вантажоперевезення на вантажівках з автопілотом компанії Embark.

Однією з останніх гучних покупок Amazon стало минулорічне придбання за $1 млрд компанії Ring, яка займається розробкою систем для розумних будинків, і тепер компанії Джеффа Безоса пророкують лідерство у сфері енергозбереження та просунутих систем управління електрикою.


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram