Академія наук підтвердила перспективність Hyperloop в Україні

У Національній академії наук заявили про підтримку проекту швидкісної транспортної системи Hyperloop в Україні. Гіперлуп не тільки перспективний сам по собі, він підштовхне розвиток і супутніх технологій.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури, передає UA.NEWS.

«Науковці переконані, що виробничі потужності, інвестиційні можливості та управлінські переваги дадуть змогу успішно розвивати проект HypeUA. За оцінками науковців, гіперлуп може не тільки стати новітнім самостійним видом транспорту, а й спонукати розвиток супутніх галузей.» — Міністерство інфраструктури

Академіки представили дослідження з впровадження технології «Перспективи розвитку транспорту п’ятого покоління в Україні». Наступним кроком стане запуск проекту в Центрі транспортних інновацій Transport Tech Hub. Там об’єднають технології, які привнесе в проект кожен партнер.

Читайте також: Перший європейський Hyperloop запустять у Швейцарії

Нагадаємо, у червні 2018 року Міністерство інфраструктури підписало меморандум про співпрацю з компанією Hyperloop Transportation Technologies. Метою меморандуму є робота щодо підготовки техніко-економічного обґрунтування та впровадження як комерційної, так і громадської системи транспорту Hyperloop в Україні.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що випробувальний майданчик українського Hyperloop — HypeUA — можуть запустити в 2019 році та пообіцяв запуск Hyperloop за 5-10 років.

За оцінкою експертів, прогнозована вартість проекту Hyperloop в Україні по маршруту «Київ-Одеса» складе $ 3,6 млрд. Час поїздки складе 31 хвилину.


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram