Нью-Йорк планує повністю перейти на відновлювану енергетику до 2040 року

У своєму нещодавньому зверненні губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо виклав план щодо переходу на енергопостачання, що на 100% засноване на безвуглецевих джерелах (100% clean, carbon-free electricity) до 2040 року.

За заявою губернатора, це найамбітніша мета в Сполучених Штатах на сьогодні, яка на 5 років випереджає плани Каліфорнії. Ключова пропозиція Куомо: підвищення частки відновлюваних джерел енергії в споживанні електроенергії штату з 50% до 70% вже до 2030 року, повідомляє EcoTown з посиланням на Renewable Energy World.

План також включає:

– Вчетверо збільшити показники офшорної вітроенергетики – до 9 МВт до 2035 року (нинішня мета: 2,4 МВт до 2030 р.).

– Доведення встановленої потужності розподіленої сонячної генерації до 6 МВт до 2025 року (нинішня мета: 3 МВт до 2023 г.).

– Збільшити більш ніж вдвічі потужності промислових вітрових і сонячних електростанцій наземного розміщення на території штату.

– «Максимілізувати внески та потенціал існуючих проектів відновлюваної енергетики».

– Встановити 3 МВт накопичувачів енергії до 2030 року (замість 1500 МВт до 2025 року).

Читайте також: Український банк і НЕФКО запустили кредитну програму для реалізації проектів відновлюваної енергетики у приватному секторі

Новий зелений курс (The Green New Deal) створить першу державну Раду з питань клімату, до складу якої увійдуть керівники відповідних державних органів та інших працівників, а також експерти у сфері відновлюваної енергетики.

Рада з питань клімату розгляне низку можливих варіантів, включаючи можливість співпраці з Альянсом США з питань клімату для створення нової багатостадійної програми скорочення викидів, яка охоплюватиме всі сектори економіки, включаючи транспорт і промисловість, а також досліджуватиме способи використання успішних програм.


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram