У Львівській політехніці відкрили перший в Україні інноваційний StartUp Market
Відкриття StartUp Market у Львівській політехніці / Фото: МОН

Для молоді, яка має інноваційні ідеї та знає як втілити їх у життя, у НУ “Львівська політехніка” відкрили сучасний StartUp Market.

Там винахідники безкоштовно розміщуватимуть стартапи, а зацікавлені інвестори у будь-який час зможуть ознайомитися з ними і надати ресурси для реалізації.

Презентація StartUp Market відбулась 15 листопада 2018 року на базі Tech StartUp School Львівської політехніки, про це повідомляє МОН.

У Львівській політехніці відкрили перший в Україні інноваційний StartUp Market
Відкриття StartUp Market у Львівській політехніці – 1 / Фото: МОН

У межах презентації платформи свої проекти показали 25 команд та індивідуальних розробників. Серед стартапів, які вони представляли: прототип роборуки, котра може використовуватися у розмінуванні територій, інноваційний шолом для звукоізоляції, призначений для переговорів у людних місцях, “розумний” будинок, який допоможе школярам вивчати основи програмування тощо.

“Безкоштовно показати свою розробку в StartUp Market може кожен, хто має вже готовий винахід або проект, близький до готового виробу. Також нам потрібно, щоб розробка постійно та у готовому вигляді зберігалася у нас. Усе це для того, аби представники бізнесу у будь-який час могли ознайомитися з проектом та вирішити, чи готові вони у нього вкладати кошти. Крім того, інвестори зможуть надати рекомендації автору щодо удосконалення проекту”, – пояснив директор Tech StartUp School Назар Подольчак. 

хніці відкрили перший в Україні інноваційний StartUp Market
Відкриття StartUp Market у Львівській політехніці – 2 / Фото: МОН

Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram