Укренерго планує побудувати мережу зарядних станцій для електрокарів
Фото: НЕК "Укренерго"

ДП “НЕК “Укренерго” на XVІ Міжнародному форумі “Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє” представило проект з будівництва систем зберігання енергії з мережею зарядних станцій для електромобілів.

Про це інформує Укрінформ з посиланням на прес-службу Укренерго.

“Компанія представила перспективні інвестпроекти з розширення можливостей мережі електропередачі, серед яких є проект з будівництва Energy storage system з мережею зарядних станцій для електромобілів вздовж центральних автодоріг та інші”, – йдеться у повідомленні.

Ще один проект на виставці – інтерактивна карта приєднань для девелоперів альтернативної енергетики.

“Цей унікальний інструмент дає можливість інвесторам у відновлювальні джерела енергії швидко знайти інформацію про можливості магістральних та розподільчих мереж. А саме, про резерви потужності, кількість та характеристики наявних та майбутніх електропідстанцій в регіонах, ліній електропередачі, наявність вільних комірок в тому чи іншому регіоні тощо. Онлайн-сервіс Укренерго пропонує інвесторам скористатися калькулятором вартості приєднання до мереж, щоб обрахувати майбутні витрати на будівництво електростанції”, – прокоментували в Укренерго.

Читайте також: Уряд Австрії дозволить електрокарам їздити швидше, ніж звичайним авто


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram