У Дніпрі збудують одну з найпотужніших сонячних електростанцій в Україні

Вже наступного року у Дніпрі планують розпочати будівництво сонячної електростанції. Масштабний проект вартістю близько 90 млн євро фінансуватиме французько-українська компанія MAIN Group Ukraine, про це інформує прес-служба міської ради Дніпра.

За підрахунками фахівців, станція зможе забезпечити електроенергією близько 180 тис. домогосподарств. Це кілька великих мікрорайонів.

«Це буде одна з найпотужніших сонячних електростанцій в Україні. Її проектна потужність – 85 МВт. Під будівництво станції ми передаємо 175 га землі в оренду на двадцять п’ять років. Ця ділянка розташована у межах міста, однак її ніколи не використовували. Це – район житломасиву Ігрень, де завжди були поля. Для міста це – вигідний проект. По-перше, компанія сплачуватиме земельний податок. По-друге, буде створено близько 200 робочих місць», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов під час робочої зустрічі з представниками компанії MAIN Group Ukraine.

Раніше депутати міськради Дніпра дали попередню згоду на землевідведення й укладення відповідних угод. Остаточно оформити всі необхідні документи у мерії планують до кінця цього року.

«Для нашої компанії це – найбільший проект, і він буде реалізований саме у Дніпрі. У сучасному світі успіх будь-якої країни – це інновації», – сказав генеральний директор компанії MAIN Group Ukraine Михайло Кротов.

Також, зазначається, що до будівництва сонячної електростанції у Дніпрі компанія планує залучити індійських партнерів.

Нагадаємо: Як будують Нікопольську СЕС – найбільшу сонячну електростанцію в Україні


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram