Голландська парочка прагне перетнути Антарктиду на електробаггі з пластика
Фото: electrek.co

Голландці Лісбет і Едвін тер Вельде змогли побудувати повністю електричний баггі, який назвали Solar Voyager і зібралися перетнути на ньому Антарктиду. Проектування та будівництво проводилося за підтримки їх власного фонду, а також завдяки спонсорам.

Родзинкою Solar Voyager є те, що він виготовлений із вторинного пластика, тобто переробленого сміття. В Арктику Лісбет та Едвін тер Вельде зібралися на ньому для того, щоб привернути увагу громадськості до проблеми забруднення планети.

Електробаггі Solar Voyager
Фото: electrek.co

Solar Voyager виглядає як автопоїзд, де електричний баггі тягне за собою три блока, які обертаються, з сонячними батареями. При цьому його максимальна швидкість досягає всього 8 км/год. Кузов спеціально пофарбували в чорний колір, щоб тепло краще зберігалося.

Ми також писали: Ірландська компанія створила ноутбук з дерева.

Також для нього використовували скло з інфрачервоним шаром. У двох причепах ще й зберігатися запас їжі на 47 днів. Розробники кажуть, що вода їм в даному випадку не потрібна, так як її можна добувати і снігу і льоду навколо.

В Антарктиду пара збирається відправитися на початку грудня. Планується, що відстань в 2400 км (від полюса і назад на наукову станцію) вони подолають за 30 днів.


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram