Renault представила розкішний безпілотник EZ-Ultimo

Безпілотний електромобіль Renault EZ-Ultimo має розкішний дизайн, універсальний комфортний салон і несподіване призначення: автовиробник хоче зробити електрокар зручним «громадським» транспортом, доступним кожному.

На Paris Motor Show 2018 автоконцерн Renault представив відразу три нові моделі безпілотних електрокарів. EZ-Go, EZ-Pro і EZ-Ultimo мають різне призначення, але всі вони створюються в рамках розвитку ідеї «розумних» міст майбутнього, яка реалізується компанією.

Renault-EZ-ULTIMO

Renault EZ-Ultimo буде повністю інтегрований в міське середовище. У компанії планують, що розкіш і зручність будуть доступні кожному, тому електрокар буде використовуватися в сервісах загального доступу – наприклад, в каршерінгу. Футуристичний безпілотник в чорно-золотих кольорах можна буде викликати в аеропорт, щоб з’їздити на прогулянку і для інших подібних цілей.

Renault-EZ-ULTIMO

Електрокар класу Lux обладнаний автономною системою управління четвертого рівня, яка дозволяє пасажирам повністю відсторонитися від водіння. Широкі двері майже повністю відкривають салон з обертовими кріслами.

Джерело: elektrovesti 

Нагадаємо, в Японії презентували електромобіль, що на 90% зроблений з пластику.


Будьте у курсі останніх подій — підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram