Смарт-годинник Louis Vitton
Фото: blog.allo.ua

У Мережі з’явилися документи Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC), з яких випливає, що французький модний будинок Louis Vitton готується випустити на ринок нові смарт-годинник преміум-класу. Можливо, їх почнуть продавати до кінця року.

Моделі нових «розумних» аксесуарів отримали кодові номери QA05 і QA08. Відомо, що циферблат новинки має круглу форму, і розмір її 52,35 мм у довжину і 47,49 мм у ширину. Смарт-годинник отримав новітній процесор Qualcomm – Snapdragon Wear 3100. Виходячи з документації FCC, новинку побачать клієнти в США, Канаді, Південній Кореї, Австралії, Японії, Сінгапурі, Китаї і Тайвані. Але фахівці вважають, що цими країнами справа не обмежиться. Крім того, з документів випливає, що збірка годин буде здійснюватися на території США.

Можливо вам буде також цікаво: раніше ми писали про український мобільний додаток «Сортуй», який допоможе грамотно поводитися з відходами.

Годинник від знаменитого будинку моди буде підтримувати режим роботи з Wi-Fi 802.11 b/g/n і Bluetooth. Імовірніше, він працює на платформі Google, але це припущення експертів, а не підтверджений документами факт. Крім того, фахівці вважають, що вартість новинки буде в районі $2500, а на прилавках вони з’являться до кінця 2018 року, щоб захопити передсвятковий період – золотий час для багатьох виробників гаджетів.

Джерело:blog.allo


Більше новин про відновлювальну енергетику в Україні та світі читайте на ECOINSIDER

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram