Британська Ѕuрrеме Business Group LP, власником якої є українець Руслан Скулимовський, має намір вкласти мільйони у розвиток сонячної енергетики в Україні.

Наразі компанія умовно зарезервувала від 3 до 5 млн доларів інвестицій для запуску в нашій країні першої з 20 СЕС потужністю 5МВт, передає EcoTown.

«Плануємо побудувати комплекс сонячних станцій загальною потужністю 1 ГВт, – заявив представник Ѕuрrеме Business Group LP в Україні Джаміль Каснак. – Для реалізації першого проекту ми попросили виділити 10 га землі – загальна ж площа СЕС, згідно з планом розвитку, складе близько 2000 га».

Партнерами Ѕuрrеме Business Group LP у реалізації сонячних проектів в Україні стануть компанії з Туреччини, Великобританії, Іспанії та Німеччини.

«Як жива комунікаційна платформа «Supreme Business Group, LP» може стати каталізатором розвитку нової української енергетики, – пояснив Джаміль Каснак. – Настав момент, коли Україна з нинішньої негативної ситуації може отримати фінансові преференції схожі на ті, що отримувала Західна Німеччина за результатами Другої світової війни».

Незважаючи на повідомлення у ЗМІ про те, що Ѕuрrеме Business Group з 2015 року представляє британських інвесторів, більше 75% компанії знаходиться у власності українця Руслана Скулимовського.

Ймовірно йде мова про Руслана Скулимовського, якого у ЗМІ називають одним з топ-менеджерів Клименка-Курченко. Також він був засновником донецької компанії «Інноваційні бізнес системи», а також числився директором з розвитку каналу ZIK, директором транспортно-експедиційної компанії «Укр-Транс»,«СБ Інтерпрайс Україна» і «Віка-Україна».


Більше новин про відновлювальну енергетику в Україні та світі читайте на ECOINSIDER

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram