В Канаді збудують найбільшу в світі приливну електростанцію

17

В затоці Фанді (Нова Шотландія) збудують найбільшу в світі приливну електростанцію, яка матиме потужність 9 МВт. На цей проект Міністерство природних ресурсів Канади видало грант на $ 23 млн європейській компанії DP Energy, а загалом на його реалізацію піде $ 117 млн, передає EcoTown.

Електростанція складатиметься з п’яти підводних турбін Mk1 від компанії Andritz потужністю по 1,5 МВт і однієї плавучою турбіни SR2-2000 від Scotrenewables Tidal Power. Останніх два роки компанія DP Energy працює з обома постачальниками турбін. Зокрема, три турбіни Mk1 встановлені на приливній електростанції MeyGen Project в Шотландії.

З моменту запуску вони виробили понад 8,2 ГВт * год електроенергії. Турбіна від Scotrenewables потужністю 2 МВт, яка працює у Великобританії, з 2017 згенерувала понад 3 ГВт * год електроенергії. Грант від Міністерства природних ресурсів Канади – це частина державної програми з переходу на відновлювану енергетику. Вона має на меті прискорити скорочення кількості шкідливих викидів завдяки новим технологіям.

Раніше ми повідомляли, що Vestas презентувала першу в історії вітротурбіну потужністю 10 МВт


Більше новин про відновлювальну енергетику в Україні та світі читайте на ECOINSIDER

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram