Volvo представила автономний електричний тягач без кабіни

28

Якщо автомобіль автономний, то кабіна водія йому не потрібна. Мабуть, це просте міркування підштовхнуло шведську компанію Volvo до створення своєрідної вантажної машини. Автономний тягач виглядає як візок.

Тягач може перевозити будь-який причіп-контейнер масою до 32 тонн. У концепті використано наявний електричний силовий агрегат Volvo, двигун потужністю 185 кВт і комплект батарей, що забезпечує дальність пробігу на одній зарядці до 300 км.

За інформацією виробника, вантажівка, названа Віра (Vera), може бути використана в першу чергу для обслуговування морських портів і великих логістичних центрів, які зможуть працювати цілодобово, оптимізувати, завдяки цьому, потоки товарів і потенційно скоротити видатки і підвищити продуктивність.

Віце-президент Volvo з автономних рішень Мікаель Карлссон зазначає, що нова концепція «може розглядатися як розширення передових логістичних рішень, які багато галузі вже застосовують сьогодні. Оскільки запропоновані автономні транспортні засоби без викидів вихлопних газів і низького шуму, їх робота може здійснюватися в будь-який час дня і ночі. Для роботи використовуються існуючі дорожня інфраструктура та навантажувачі, що спрощує відшкодування витрат і дозволяє інтегруватися з існуючими операціями».

Коли цей цікавий тягач з’явиться на дорогах поки невідомо. Сьогодні Volvo шукає компанії, зацікавлені в концепції, щоб співпрацювати з ними для розробки конкретних транспортних рішень на її основі.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Porsche відмовляється від дизельних двигунів на користь електромобілів.

Джерело: altenergy


Більше новин про відновлювальну енергетику в Україні та світі читайте на ECOINSIDER

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram