Виставка Новітньої Енергетики Східної Європи SEF-2018 KYIV

  56

  Найбільша в Східній Європі бізнес-подія, присвячена новітнім енергетичним технологіям, відновлювальним джерелам енергії та енергоефективності, а також останнім світовим і локальним трендам в сфері сталої енергетики – 10-й Міжнародний Форум та Виставка Новітньої Енергетики Східної Європи SEF-2018 KYIV відбудеться в Києві з 16 по 19 жовтня 2018 р, – передає AIN.UA.

  Організатором SEF-2018 KYIV є Центр Інноваційного Бізнесу.

  Зокрема, 16-17 жовтня відбудеться Форум SEF-2018 KYIV, який традиційно збирає власників і топ-менеджерів ключових гравців ринку. Кількість учасників події – 400+.

  17-19 жовтня проходитиме Виставка SEF-2018 KYIV, на якій компанії з більш ніж 30 країн представлять технології, обладнання та сервіси для сегментів сонячної енергетики, вітроенергетики, біоенергетики, енергоефективності, а також об’єктів енергетичної інфраструктури.

  Для компаній, що працюють у сфері сталої енергетики, SEF набув статусу ефективної ділової платформи, на якій традиційно зустрічаються кращі міжнародні експерти, керівники галузевих державних відомств, десіжн-мейкери, що представляють постачальників і виробників обладнання, інвестиційні компанії і банки, девелоперов і сервісні компанії, а також енергетичні компанії, які є операторами об’єктів відновлюваної енергетики.

  Форум є унікальною можливістю отримати інсайт в фінансових, юридичних і технічних особливостях будівництва об’єктів відновлюваної енергетики, а також енергозабезпечення різних виробничих і комерційних об’єктів.

  Крім цього 17-19 жовтня в рамках Виставки SEF-2018 KYIV ключові гравці ринку проведуть цілий ряд тематичних семінарів, які традиційно зберуть підприємців, зацікавлених в організації бізнесу в сфері відновлюваної енергетики, а також будівництві власних енергетичних об’єктів, зокрема, дахових сонячних електростанцій.

  Вперше в 2018 р. складовою частиною SEF KYIV стане Tech Energy Competition – SEF AWARDS – конкурс проектів сталої енергетики в Східній Європі.

  Важливою складовою частиною SEF є програма зустрічей B2B по попередньо затвердженому розкладу, яка вже традиційно вважається компаніями платформою для обговорення та укладання контрактів.

  Партнерами SEF-2018 KYIV виступили компанії: KNESS, Jinko Solar, JA Solar, Helios Strategia, Huawei, Photomate, Solar Steelconstraction, US Solar.

  Станьте учасником SEF-2018 KYIV і приєднуйтесь до всесвітньо відомих експертів, учасникам міжнародного ринку сталої енергетики, постачальників сучасних технологічних рішень в галузі енергоефективності та відновлюваної енергетики-компаній та особистостей, які своєю діяльністю і досягненнями активно змінюють енергетичний ландшафт Східної Європи.

  Проекти у сфері нових енергетичних технологій починаються тут!

  Дата: 16.10.2018 – 19.10.2018
  Місце: Київ. бульвар Тараса Шевченко, 30(готель «Хілтон»), проспект Победы, 40Б(виставковий центр «АККО Інтернешнл»)                                                                                  Телефон організаторів: +38 044 383 03 56
  Сайт: https://ua.sefkyiv.com/

  Більше новин про відновлювальну енергетику в Україні та світі читайте на ECOINSIDER

  Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram